Держгеокадастр в черговий раз як досягнення підносить продаж десятків гектар в той час, коли люди, в т.ч. учасники бойових дій, не можуть отримати належні їм 2 га

 
11.03.2017
Минулого місяця Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області через аукціон продало права оренди десятьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ці ділянки розташовані в Жашківському (7) і Лисянському (3) районах. Загальна площа наділів становить понад 91 га, повідомляє прес-служба відомства.

За користування цією землею 272,3 тис. грн. щорічно надходитиме до бюджетів місцевих рад, а могли б ці кошти поліпшити добробут 45 злиденних українських громадян та їх сімей.

У березні 2017 року в області заплановано продати через аукціон права оренди ще 23 земельних ділянок загальною площею 179,73 га. Ця земля – в Лисянському, Жашківському, Монастирищенському, Канівському, Маньківському й Корсунь-Шевченківському районах.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок