Квітчанська сільська рада Корсунь-Шевченківського району незаконно віддала в оренду землю площею майже 5 га

 
27.04.2017
Земельна ділянка комунальної власності (кадастровий номер 7122583400:01:001:0866) водного фонду під гідротехнічною спорудою в Квітчанській сільській раді Корсунь-Шевченківського району площею 4,8141 га, вартістю 1,8 млн. грн. була передана в оренду на 25 років фізичній особі-підприємцю Руденку Олександру Миколайовичу в позаконкурсному порядку, що грубо порушує земельне законодавство, інтереси держави та територіальної громади.

У судовому порядку за позовом прокуратури області визнано недійсними рішення сільської ради від 21.08.2012 №19-11/VI та договір оренди даної земельної ділянки під ставком Пахарський.

Щоб відстояти інтереси держави, органам прокуратури знадобилося майже 2 роки, оскільки судові рішення, прийняті у справі з 2015 року не на користь відповідача, оскаржувались ним до судів вищого рівня. До правової позиції прокуратури у січні поточного року дослухався Вищий господарський суд України, залишивши в силі за касаційною скаргою прокурора рішення Господарського суду Черкаської області про задоволення позову про визнання недійсними рішень та правочинів щодо незаконно наданої в оренду земельної ділянки.

Таким чином, Верховним Судом України в квітні 2017 року відповідачу відмовлено в перегляді справи.

Наразі, довівши в судовому порядку факт незаконного отримання земельної ділянки, прокуратура звернулася до суду з позовом про її повернення до комунальної власності Квітчанської сільської ради.

Станом на 21.08.2012 головою Квітчанської сільської ради був член Партії Регіонів Шпунтенко Віктор Миколайович, який обіймає дану посаду по теперешній час.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок