У Держгеокадастрі Черкащини новий старий начальник

 
22.01.2016
Головне управління земельних ресурсів Черкаської області, яке в ході тривалих дворічних «рехворм» встиглося перетворитися в держземагенство, а згодом держгеокадастр отримало нового старого керівника.

Як інформує офіційний сайт відомства в.о. обовязків став знову Дмитро Мироненко з січня 2016 року. Ці функції він вже виконував з травня 2014 по лютий 2015 року. 

За час його як виявилося тимчасового відходу, встигли змінити трьох керівників (Сергій Савченко, Роман Прудкий та Азер Мірзоєв). Однак від цього менше скандалів із виділенням землі не стало, а також продовжилися затримання хабарників. Останнього очільника Азера Мірзоєва звільнили за згодою сторін після гучного хабара який хотів отримати його підлеглий.

Так ще в лютому 2015 Дмитро Мироненко зазнавав нещадної критики губернатора Юрія Ткаченка. А от вже знову повернувся на посаду, відзначимо, що очільник області формально не має впливу на призначення посадовців держгеокадастру.

Посилання:http://kropyva.ck.ua https://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок