Держгеокадастр Черкаської області бере участь у схемі рейдерського захоплення земель [Документ]

 
21.06.2017
Керівництво обласного Держгеокадастру бере участь у схемі, за якою землі, що ще знаходяться в оренді підприємства, роздаються підставним людям, які фактично передають їх третім особам (зокрема в документах в якості бенефіціара фігурує Журба Олександр Олександрович).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив черкаський бізнесмен Араік Мкртчян:

Розказую як це все працює. Підставні люди пишуть заяву на в.о. начальника обласного Держгеокадастру Ольгу Залогу з проханням виділити їм землі. Пані Залога в той же день розглядає заяву та задовольняє її. Люди, що отримали землю, відразу підписують доручення на третю особу, яку уповноважують розпоряджатися ділянкою. За цю махінацію люди отримували близько 1500 гривень.

Виконувач обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

В коментарі виданню «Вичерпно» пан Мкртчян зазначив, що за його даними, за два дні Держгеокадастр пропустив за такою схемою 600 га землі. Серед заявників – абсолютно підставні люди.

У мене на руках вже є ксерокопія наказу пані Залоги, яка відразу в день написання заяви задовольнила її. Є ксерокопія доручення, яке уповноважує третю особу розпоряджатися землею. Активісти передали відео, яке показує, як вся ця схема працювала вживу. Всі ці документи вже передані до правоохоронних органів.

Посилання:http://vycherpno.ck.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок