Міський голова Черкас голосував за землю дружині попри конфлікт інтересів

 


23.10.2017
Депутати міськради на сесії 11 жовтня розглянули проект рішення про надання дружині міського голови Анатолія Бондаренко Валерії Бондаренко дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Голова Черкаської міської ради

Мова йде про ділянку по вулиці Чигиринській 66/2 орієнтовною площею 1746 кв. м. На цій ділянці дружина мера має частину нежитлового приміщення.

Дружина Голови Черкаської міської ради

Нагадаємо, на цій ділянці раніше планувалося розміщення газової заправки. Однак після слідчих дій наприкінці вересня прокурори спільно з працівниками поліції прикрили незаконну мережу автозаправних станцій на території міста.

"За" відведення ділянки для дружини Анатолія Бондаренка проголосував 21 депутат, утрималися троє. Зокрема свій голос "за", незважаючи на конфлікт інтересів, віддав і міський голова. Однак для прийняття рішення голосів не вистачило.

Якби рішення було прийняте, голосування міського голови могло стати підставою для розслідування Національного агентства з питань запобігання корупції. Згідно з Методичними рекомендаціями НАЗК, міський голова у разі розгляду, підготовки або прийняття рішень, які містять його приватний інтерес, "повинен самостійно публічно оголосити про конфлікт інтересів перед розглядом, підготовкою, прийняттям такого рішення".


Нагадаємо, раніше НАЗК запідозрила конфлікт інтересів у діях чотирьох міських обранців, які брали участь в голосуванні щодо ситуації навколо ПАТ "Азот", на якому вони працевлаштовані.
Посилання:http://vikka.ua
http://archive.fo

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок