Обіцяні черкаським губернатором реформи – “фікція і радість для дурників”, – депутат

 
18.02.2016

Обіцяні губернатором Юрієм Ткаченком реформи у земельній сфері області – це “фікція, зміна декорацій і радість для дурників”. Це на собі відчула голова Громадської ради при Христинівській РДА, депутат Христинівської міської ради Світлана Скрипчинська і опублікувала на своїй сторінці у “Фейсбуці” відкритий лист до очільника Черкащини.

“Звертаюсь до Вас, як до очільника державної установи, котра на даний час наділена нормотворчою, установчою, правозастосовною (виконавчо -розпорядчою), контрольною функціями.

Як голова Громадської Ради при Христинівській РДА, я, повіривши у зміни, та ваше особисте бажання та бажання і здатність вашої команди робити реальні кроки на шляху розбудови Черкаської області активно включилась в роботу. Засідання круглих столів на тему земельної реформи , розробка стратегії 2020 для Черкаської області, ваші особисті заяви щодо реформування Держкомзему – все це вселяло оптимізм.

Як людина практик я вирішила не тільки агітувати людей створювати СОКи та фермерські господарства, але на власному прикладі показати що це можливо і підтримується на всіх рівнях. І тут мене чекало повне розчарування.

Виявляється що отримати землю під створення СФГ нереально.

Держгеокадастр у Черкаській області одноосібно, в особі голів, котрі летять одна за одною, піймані на гаряченькій взятці, вершать судьби людей і вирішують кому дати земельку, кому ні – залежно від подяки на котру спроможний заявник. Ну а якщо дуже чесний і хочеш власним горбом на своїй землі заробляти для своєї сім’ї, та ще й державі користь приносити, то будеш так як, от приміром я, роками відсуджувати, відстоювати своє право і все марно. Адже обіцяні вами зміни то є фікція, зміна декорацій, радість для дурників. Яка з того користь що Держкомзем змінився на Держгеокадастр, адже зміна вивіски суті не змінила і навіть актори в цьому театрі абсурду залишились ті самі.

Для мене є дуже дивним і незрозумілим якими міркуваннями керувався голова Держгеокадастр у Черкаській області коли відмовив мені у наданні земельної ділянки в оренду під створення СФГ і надав неспеціалізованому підприємству, причому соціального спрямування, котре взагалі не має права отримувати прибуток та займатися веденням сільськогосподарського товарного виробництва, а саме Вікторівському психоневрологічному інтернату Христинівського району,Черкаської області.

Як голова Громадської Ради при Христинівській РДА я володію інформацією стосовно земельних та соціальних питань у нашому районі , неодноразово ми звертались до вас з проханням вирішення багатьох питань в земельній сфері і я би дуже вас просила, подивитись по державному на стан речей – ну навіщо психо-неврологічним хворим оті гектари землі, я вас запевняю, що їм потрібне зовсім інше, а саме гарний догляд, психіатрична допомога, калорійне харчування і якщо наша Держава зараз у великій скруті, то треба не ставити палки в колеса людям котрі хочуть і можуть працювати , а навпаки їх підтримувати і тоді такі заклади як Вікторівський психоневрологічний інтернат за рахунок заключення соціальних угод отримають додатковий ресурс.

Що ж ми маємо зараз – облрада платить оренду, сплачує за обробіток землі, а та земелька роками не має ані добрив, ані нормального догляду, і в кінці кінців з неї вичавлюють все і те все ледве покриває витрати, а решта спокійно підвищує добробут жменьці чиновників соціального захисту. Ось така сумна історія і де в ній оті бідні нещасні інваліди котрих ви так захищаєте?!

Я вас прошу порахуйте , подумайте , якщо потрібні розрахунки ефективності використання землі та бізнес план СФГ я з радістю їх надам.

P.S. А на справді все дуже просто треба обмежити одноосібне право Держгеокадастру розпоряджатися землею і наділити ним місцеві органи самоврядування”.

Посилання:http://dzvin.org http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок