"Зелені кабанчики" з Держгеокадастру: безкінечне полювання

 
01.04.2016
Учора під час отримання 70 тисяч доларів було затримано виконувача обов`язки начальника Держгеокадастру в Черкаській області Дмитра Мироненка. За інформацією УСБУ в Черкаській області, це – частина хабара в 190 тис. доларів.

Ось лише кілька епізодів з «хабарницького» літопису черкаського Держгеокадастру( раніше – головного управління Держкомзему в Черкаській області) за останні кілька років.

У листопаді 2012 року затримали 1-го заступника начальника Головного управління черкаського Держземагенства. Він вимагав 200 тис. грн. за погодження технічної документації по інвентаризації автомобільних шляхів.

У вересні 2013 року було зафіксовано, як начальник управління Головного управління держземагенства в області вимагав у громадянина 108 тис. грн., за надання погодження землевпорядної документації земельної ділянки.

Підозрюваного затримали «на гарячому».

20 травня 2014 року затримали Петра Гамана, який на той момент вже два з половиною тижня як перестав працювати начальником Головного управління Держземагентства в Черкаській області. Тоді УСБУ інкримінувала хабар у 57 тис. доларів.

17 грудня 2015 року з посади в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області «ушлі» Азера Мірзоєва. Причина - хабар у розмірі 1 236 918 грн. за видачу дозвільних документів щодо оренди землі., "збитий" заступником начальника ДП "Центр Державного земельного кадастру", що безпосередньо підпорядковується начальнику Головного управління Держгеокадастру, за продовження терміну оренди 70 га землі в Христинівському районі. Узятий під час отримання хабара працівник зізнався у скоєному та розкрив увесь корпупційний ланцюжок - кому й скільки грошей мало передаватися в Черкасах та Києві.

І нарешті – вчорашній «капут» Мироненка. Він встиг насолодитися принадами життя в Держгеокадастрі тільки 3 місяці…

Чи треба мати бодай якусь схильність до аналізу, щоб побачити очевидне: хабарництво в системі Держгеокадастру – це не поодинокі факти. Це система роботи цієї установи.

Таке враження, що місцева СБУ кілька місяців «відгодовує» працівників Держгеокадастру, мов «кабанчиків», щоб потім підготувати полювання «на живця».

А у «кабанчиків» з Держгеокадастру, які сідають на потоки, просто «дах зносить» від «бабла» і повністю зникає інстинкт самозбереження.

Черкаський Держгеокадастр – це якась аномалія чи система робота даної установи по всій Україні?

Якщо сьогодні модно говорити про 100 – відсоткову люстрацію в судах і прокуратурі, чи не на часі 200-відсоткова люстрація в Держгеокадастрі, де, схоже, бакси вже замість туалетного паперу використовують…

За інформацією Провінції, наступним в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області може бути призначений Анатолій Коверський. Він на даний момент очолює управління Держгеокадастру у Черкаському районі.

Чи не організувати тоталізатор?

Робимо ставки на правильні відповіді на два запитання: 1) коли загребуть?; 2) на якій сумі?

Кіндрат Булавін
Посилання:http://pro-vincia.com.ua

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок