Абузова Тетяна Миколаївна / Abuzova Tetiana Mykolaivna

 
Ім'я:Абузова Тетяна Миколаївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення правопорушення: начальник адміністрування податків з фізичних осіб ДПІ у м.Свердловську Луганської області
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2011-10-18
Номер судового рішення:
3-3620/11
Склад корупційного правопорушення:Абузова Т.М., працюючи на посаді начальника адміністрування податків з фізичних осіб ДПІ у м.Свердловську Луганської області, будучи державним службовцем 6 категорії, та відповідно до п.«в» п.1 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні» будучи суб’єктом відповідальності по вказаному закону, на протязі січня-вересня 2011р., умисно порушивши встановлені для державних службовців обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, виконувала іншу оплачувану роботу, а саме, надавала послуги з ведення бухгалтерського обліку та складання податкової звітності приватному підприємцю Ковальову Олександру Геннадійовичу, який зареєстрований як фізична особа-підприємець виконавчим комітетом Свердловської міської ради 20.01.2009р. за №2391000 0000 007249, та за виконану роботу від приватного підприємця Ковальова О.Г. отримувала матеріальну винагороду у розмірі 100 грн на місяць, а всього на загальну суму 800 грн.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн (вісімсот п’ятдесят) грн з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у розмірі 800 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок