Акопян Лариса Григорівна / Akopian Larysa Hryhorivna

 
Ім'я:Акопян Лариса Григорівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДПІ в Приморському районі м.Одеси; Старший податковий ревізор-інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподатковування фізичних осіб
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2011-11-28
Склад корупційного правопорушення:Одержання посадовою особою в якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах, що дає хабар, якої-небудь дії з використанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.5 ст.72 КК України зарахувати Акопян Л.Г. у строк відбування покарання попередній висновок у період з 03 лютого 2010 року до 05 лютого 2010 року з розрахунку: одному дню попереднього висновку відповідає один день позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену від призначеного основного покарання, якщо вона протягом 2 (двох) років не вчинить новий злочин. У відповідності зі ст. 76 КК України покласти на Акопян Л.Г. наступні обов'язки: повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання й роботи, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції. Додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади представника влади в органах Державної податкової інспекції строком на 1 (один) рік підлягає виконанню після вступу вироку в законну силу.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок