Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Клуб в с.Дяківці Герцаївського району Чернівецької області; завідувач
Статті кодексів:
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Привласнення чужого майна (грошових коштів як заробітної плати) шляхом зловживання своїм службовим становищем, та внесення як службовою особою, до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Алукі Данієлу Георгійовичу остаточне покарання у виді штрафу у розмірі 200 (двохсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400 (три тисячі чотириста) гривень без позбавлення права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.