Андрійчук Дмитро Дмитрович / Andriichuk Dmytro Dmytrovych

 
Ім'я:Андрійчук Дмитро Дмитрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ялинівська сільська рада; сільськийголова
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2014-12-17
Номер судового рішення:42060154
Склад корупційного правопорушення:Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Вид покарання (стягнення):Визнати винним Андрійчука Дмитра Дмитровича у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та призначити йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати керівні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 (три) роки без конфіскації майна. Позбавити Андрійчука Дмитра Дмитровича 7 рангу державного службовця. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Андрійчука Дмитра Дмитровича від відбування призначеного судом основного покарання із випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 3 роки. На підставі п.п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України зобов’язати засудженого: - не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; - повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи. - періодично з'являтися для реєстрації в кримінально - виконавчій інспекції. Запобіжний захід засудженому не обирався і суд не вбачає підстав для його обрання. Стягнути із засудженого Андрійчука Дмитра Дмитровича 1620 грн. 54 коп. судових витрат за проведення судової експертизи спеціальних хімічних речовин та речовин хімічних виробництв, за виконання судово-технічної експертизи документів та комп'ютерно-технічну експертизу (отримувач: УДКСУ у м. Житомирі,банк отримувача: ГУДКСУ у Житомирській області; МФО 811039; код ЗКПО: 38035726; рахунок: 31117115700002, код класифікації доходів: 24060300).

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок