Андрушак Андрій Омелянович / Andrushak Andrii Omelianovych

 
Ім'я:Андрушак Андрій Омелянович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Шевченківське ВДВС Чернівецького МУЮ; Заступник начальника
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-07-30
Номер судового рішення:36670360
Склад корупційного правопорушення:Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Вид покарання (стягнення):Андрушака Андрія Омеляновича визнали винним за ст.ст. 368 ч.3, 368 ч.4 КК України і призначити покарання по ст. 368 ч.3 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді штрафу у дохід держави в розмірі 12 750 грн. з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік, а по ст. 368 ч.4 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді штрафу у дохід держави в розмірі 17 000 грн. з позбавленням права займати посади, пов»язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік. На підставі ст. 70 КК України остаточно визначити до відбування покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді штрафу у дохід держави в розмірі 17 000 грн. з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік. Позбавити засудженого Андрушака Андрія Омеляновича 12-го рангу державного службовця.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок