Андрусишин Анатолій Матеєвич / Andrusyshyn Anatolii Mateievych

 
Ім'я:Андрусишин Анатолій Матеєвич
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «МАГ» і ТОВ АПФ «Агропласт»; Директор
Статті кодексів:КК України: 27 ст ч. 5 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-02-06
Номер судового рішення:
1-3/11
Склад корупційного правопорушення:Пособництво в зловживанні службовим становищем, тобто навмисному з корисливих мотивів використанні посадовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, в інтересах третих осіб, що спричинило істотну шкоду, охоронюваним законом правам і інтересам юридичної особи, що спричинило тяжкі наслідки; пособництво в службовому підробленні, тобто внесенні посадовою особою, в офіційні документи, свідомо неправдивих відомістей, підробці документів, а так само видачі свідомо неправильних документів і підроблених офіційних документів, що заподіяли тяжкі наслідки; підроблення документа, який видається або засвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином підприємцем, що мають право видавати такі документи, що надають права, з метою використання його, що підробляють, по попередній змові групою осіб; використанні завідомо підробленого документа.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно до відбування призначити 4 (чотири) роки позбавлення волі без позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю, зі штрафом у розмірі 600 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто 10200 гривень. На підставі ст. 75 КК України звільнити Андрусишина А.М. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом випробувального терміну в 2 (два) роки не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього судом зобов'язання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок