Бабій Володимир Михайлович / Babii Volodymyr Mykhailovych

 
Ім'я:Бабій Володимир Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кременецький РВ УМВС України в Тернопільській області; заступник начальника райвідділу міліції - начальник слідчого відділу
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2011-08-01
Номер судового рішення:
1-630/11
Склад корупційного правопорушення:Бабій В.М., працюючи заступником начальника райвідділу міліції - начальником слідчого відділу Кременецького РВ УМВС України в Тернопільській області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, з використанням наданих йому влади та службового становища 08 листопада 2009 року одержав хабар від Якубовського Б.М. у вигляді грошей в сумі 1500 доларів США.
Вид покарання (стягнення):Призначити йому покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 3 (три) роки. На підставі ст.75 КК України Бабія В.М. звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку на 2 роки 6 місяців.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок