Байдюк Михайло Дмитрович / Baidiuk Mykhailo Dmytrovych

 
Ім'я:Байдюк Михайло Дмитрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Вінницький академічний обласний театр ляльок; Директор
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-07-27
Склад корупційного правопорушення:Порушив обмеження, встановлені частиною 1 статті 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо заборони використання своїх службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди для себе.
Вид покарання (стягнення):Байдюка Михайла Дмитровича 02. 02. 1942 року народження, українця, уродженця с. Гранів Гайсинського району Вінницької області працюючого на посаді директора Вінницького академічного обласного театру ляльок, проживаючого за адресою: м. Вінниця, вул. Червоноармійська 26, кв. 37, раніше до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення не притягувався, визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст.172-2 КУпАП, та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2023


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок