Баков Чаба Чабович / Bakov Chaba Chabovych

 
Ім'я:Баков Чаба Чабович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Берегівська ЦРЛ; лаборант
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-09-15
Номер судового рішення:
3-747/11
Склад корупційного правопорушення:18 серпня 2011 року приблизно об 11:15 годин, лаборант Берегівської ЦРЛ Баков Ч.Ч., будучи суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення згідно п. 4 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», діючи в інтересах громадянина Горзова С.С., біля центрального входу Берегівської районної поліклініки надав неправомірну вигоду в розмірі 10 (десять) гривень члену комісії з медичних оглядів водіїв (кандидатів у водіїв) транспортних засобів Берегівської центральної районної лікарні лікарю-хірургу Тураній Богдану Івановичу за поставлення підпису та своєї печатки у медичній картці огляду водія Горзова С.С.. Тобто, член згаданої комісії Тураній Б.І., як службова особа-суб’єкт відповідальності за корупційне правопорушення згідно до п. 3 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»без проведення ним огляду Горзова С.С. засвідчив з свого боку придатність того до керування транспортним засобом.
Вид покарання (стягнення):Стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок