Зловживання повноваженнями, тобто навмисному, з метою одержання неправомірної вигоди для себе й інших осіб використанні всупереч інтересам юридичної особи приватного права посадовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам.
Вид покарання (стягнення):
Визнати винним по ч. 1 ст. 364-1 КК України й призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 2550 грн., із застосуванням ст. 69 КК України, без позбавлення права займатися організаційно-господарською діяльністю.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.