Бова Юрій Анатолійович / Bova Yurii Anatoliiovych

 
Ім'я:Бова Юрій Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Тростянецька міська рада
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2012-01-20
Номер судового рішення:
1818/3-1/2012
Склад корупційного правопорушення:Бова Ю.А., обіймаючи посаду Тростянецького міського голови, будучи суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення скоїв адміністративне корупційне правопорушення, а саме здійснював підприємницьку діяльність через приватне підприємство «Меркурій» та управління даним підприємством із залученням найманої праці, а саме в якості директора ПП «Меркурій» працює дружина Бови Ю.А., громадянка Бова Р.А. Дане підприємство має на меті отримання доходу та відповідно до п.п.4.1-4.2. ст.4 Статуту, доходи є узагальнюючим показником фінансових результатів господарської діяльності підприємства
Вид покарання (стягнення):Штраф в дохід держави в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн. з конфіскацією в доход держави отриманого доходу від підприємницької діяльності.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

(не для публікації)
 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000
Captcha
Refresh
 


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2026


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок