Одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто дає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого їй службового становища
Вид покарання (стягнення):
Покарання у виді штрафу в розмірі 1 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 грн. з позбавленням права обіймати посаду лікаря, пов`язану з виконанням організаційно – розпорядчих функцій строком на 2 роки.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.