Бужак Григорій Іванович / Buzhak Hryhorii Ivanovych

 
Ім'я:Бужак Григорій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кіцманський РВ УМВС України в Чернівецькій області; слідчий слідчого відділення.
Статті кодексів:КК України: Стаття 369-2. Зловживання впливом
Дата судового рішення:2012-05-07
Склад корупційного правопорушення:слідчий Бужак Г.І., діючи умисно та з корисливих мотивів, усвідомлюючи, що одержує незаконну винагороду від Шпаркого І.А. за вплив на прийняття судом рішення про призначення Шпаркій Л.П. покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, одержав в якості неправомірної винагороди. частину грошових коштів в сумі 500 грн., домовившись при цьому зі Шпарким І.А. про передачу в подальшому 1600 грн.
Вид покарання (стягнення):Бужака Григорія Івановича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст.369-2 ч.2 України і призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі 12750 ( дванадцять тисяч сімсот п’ятдесят) гривень в дохід держави

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

(не для публікації)
 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
Smile Sad Huh Laugh Mad Tongue Crying Grin Wink Scared Cool Sleep Blush Unsure Shocked
 
10000
Captcha
Refresh
 


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2026


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок