Бузуков Сергій Миколайович / Buzukov Serhii Mykolaiovych

 
Ім'я:Бузуков Сергій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:військова частина А2613; командир відділення зварювальних робіт взводу спеціальних робіт ремонтної роти
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2011-10-18
Номер судового рішення:
3-1597/11
Склад корупційного правопорушення:Бузуков С. М. будучи командиром відділення зварювальних робіт взводу спеціальних робіт ремонтної роти військової частини А2613 займався іншою оплачуваною роботою, а саме надавав платні послуги по перевезенню громадян на власному автомобілі по м. Болград та Болградському районі Одеської області, отримавши при цьому дохід в розмірі 205 гривень.
Вид покарання (стягнення):адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850.00 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

(не для публікації)
 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000
Captcha
Refresh
 


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2026


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок