Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Державний навчальний заклад «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка»; Директор
Статті кодексів:
КК України: ч.1 ст. 366 КК України; КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначили Дацку Сергію Володимировичу остаточне покарання у виді трьох років обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк один рік шість місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнили Дацка Сергія Володимировича від відбування основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком один рік шість місяців. Згідно п.п.2-4 ч.1 ст. 76 КК України поклали на Дацка Сергія Володимировича наступні обов'язки: - не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; - повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання; - періодично з'являтися для реєстрації до кримінально-виконавчої інспекції.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.