Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
ДВК виборчої дільниці №070650, територіального виборчого округу №19; голова дільничної виборчої комісії
Статті кодексів:
КК України: Стаття 366. Службове підроблення; КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:
2014-12-09
Склад корупційного правопорушення:
Вчинення службового підроблення, яке виразилося у складанні службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, іншому підробленні офіційних документів, та заволодінні, привласненні і розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити Десятничука Романа Володимировича від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом 2 (двох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.