Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Державна фітосанітарна інспекція Луганської області; головний спеціаліст – державний фітосанітарний інспектор відділу державного нагляду управління державного нагляду
Статті кодексів:
КК України: 368 1 Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням службового становища.
Вид покарання (стягнення):
Штраф у розмірі 1 000 (одна тисяча) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 (сімнадцять тисяч) гривень, з позбавленням права займатися діяльністю щодо реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання визначених Законом України «Про карантин рослин» та забезпечення ведення загальнодержавного реєстру таких осіб, на строк 1 (один) рік.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.