Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Білозірське відділення поштового зв’язку Лановецького району Тернопільської області; начальник
Статті кодексів:
КК України: 191 3 КК України; КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:
2012-12-10
Склад корупційного правопорушення:
Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Федорук Світлані Олексіївні остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 4 (чотири) роки, з позбавленням права обіймати посади пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 2 (два) роки. Згідно ст.75 КК України Федорук Світлану Олексіївну від відбування основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки та з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.