Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Відділ соціально-виховної та психологічної роботи Менської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№91); Провідний психолог
Статті кодексів:
КК України: Інша стаття Кримінального кодексу України
Підкуп працівника підприємства, установи чи організації
Вид покарання (стягнення):
Галюка Андрія Михайловича визнаyj винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 354 КК України та призначиkи йому покарання у виді штрафу у розмірі 250 ( двісті п’ятдесят ) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 4250 ( чотири тисячі двісті п’ятдесят ) грн., із спеціальною конфіскацією 1000 ( одна тисяча ) грн. отриманої неправомірної вигоди на користь держави.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.