Головань Ігор Георгійович / Holovan Ihor Heorhiiovych

 
Ім'я:Головань Ігор Георгійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Конотопська ЦРЛ; лікар отоларинголог, завідуючий отоларингологічного відділення
Статті кодексів:КК України: 354 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-01-16
Номер судового рішення:
1-16/12
Склад корупційного правопорушення:Будучи працівником державної установи та не являючись службовою особою, з використанням становища, яке займав в установі, одержав шляхом вимагання гроші у значному розмірі за виконання дій та будучи службовою особою, повторно з використанням наданого йому службового становища та поєднане з вимаганням хабара одержав хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, і в інтересах третьої особи, крім того будучи службовою особою, повторно з використанням наданого йому службового становища одержав хабара за виконання в інтересах третьої особи дії та вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості.
Вид покарання (стягнення):Голованю Ігорю Георгійовичу в відповідності з ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворих покарань більш суворим визначити остаточне покарання в виді позбавлення волі строком 5 (п'ять) років з позбавленням права займати службові посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих функцій в підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності та в органах державної влади і управління строком 3 (три) роки без конфіскації майна згідно ст.77 КК України, а згідно ст.75 КК України звільнити його від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 (три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2022


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок