Головатюк Віктор Миколайович / Holovatiuk Viktor Mykolaiovych

 
Ім'я:Головатюк Віктор Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Гінекологічне відділення КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»; акушер-гінеколог.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-01-12
Склад корупційного правопорушення:Згідно протоколу від 24 грудня 2011 року про адміністративне правопорушення Головатюк В.М., будучи посадовою особою юридичних осіб публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного бюджету, призначений на посаду лікаря акушера-гінеколога гінекологічного відділення КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» на підставі наказу № 142-к від 01.08.1988 року, тобто, згідно вимог підпункту «а» пункту 2 ч. 1 ст. 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" будучи суб’єктом відповідальності по вказаному Закону, порушив встановлені ним обмеження щодо використання службових повноважень та пов`язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди, встановлені ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», а саме: вимагав у Скорика В.В. грошову винагороду у розмірі 1000 грн. за народження дитини.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2022


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок