Головатий Олександр Васильович / Holovatyi Oleksandr Vasylovych

 
Ім'я:Головатий Олександр Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Санітарно-гігієнічний відділо ДЗ "Оржицька райСЕС"; завідувач
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення:2012-09-14
Склад корупційного правопорушення:Завідувач санітарно-гігієнічним відділом Оржицької райСЕС Головатий О.В., будучи обізнаним про вимоги фінансового контролю відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме щодо необхідності подачі інспектору з кадрів ДЗ "Оржицька райСЕС" декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік, та маючи реальну можливість подати вказану декларацію у встановлений законом термін, тобто не перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, не будучи непрацездатним, не перебуваючи за межами України або під вартою та інше, тобто без поважних причин станом на 02.08.2012 року декларацію не подав.
Вид покарання (стягнення):Головатого Олександра Васильовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі сто сімдесят грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2022


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок