Головатий Сергій Володимирович / Holovatyi Serhii Volodymyrovych

 
Ім'я:Головатий Сергій Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ковельська МДПІ; оперуповноважений відділення викриття злочинів у базових галузях економіки відділу податкової міліції
Статті кодексів:КК України: 189 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-10-19
Склад корупційного правопорушення:Головатий Сергій Володимирович своїми умисними діями, що виразились у вимозі передачі чужого майна з погрозою обмеження прав, свобод або законних інтересів потерпілих, за попередньою змовою групою осіб, з використанням свого службового становища, вчинив злочин, передбачений ст. 189 ч. 2 КК України. Також, Головатий Сергій Володимирович своїми умисними діями, які виразилися у зловживанні владою і службовим становищем, вчинені працівником правоохоронного органу, тобто умисному, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах, або в інтересах третіх осіб, використання працівником правоохоронного органу влади і службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, тим самим вчинив злочин, передбачений ст. 364 ч. 3 КК України.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Головатому Сергію Володимировичу покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років, з позбавленням права обіймати в правоохоронних органах посади, пов'язані з виконанням повноважень представника влади, на строк три роки. На підставі ст. 75 КК України Юхимука О.В. та Куліковського А.П., звільнити від відбування основного покарання, якщо вони протягом іспитового терміну строком три роки, а засуджений Головатий С.В. протягом двох років, не вчинять нового злочину і виконають згідно ст. 76 КК України покладені на їх обов'язки: повідомляти органи кримінально виконавчої інспекції про зміну місця проживання, навчання чи роботи, періодично з'являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції. Позбавити спеціального звання: Головатого Сергія Володимировича - «старший лейтенант податкової міліції».

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2022


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок