Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб
Вид покарання (стягнення):
Гранчар Ю.Д. за ст.. 332 ч. 3 КК України з застосуванням ст.. 69 КК України у вигляді 3 ( трьох ) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади в правоохоронних органах на 2 роки, без конфіскації майна, за ст.. 364 ч. 1 КК України у вигляді 2 ( двох ) років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади в правоохоронних органах на 2 ( два ) роки та зі штрафом 4250 гривень. Керуючись ст.. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання Гранчар Ю.Д. у вигляді 3 ( трьох ) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади в правоохоронних органах на 2 роки, без конфіскації майна та зі штрафом 4250 гривень.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.