Гриб М.О. працюючи на посаді голови Гадинківської сільської ради зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, діючи в інтересах іншої особи, отримав неправомірну вигоду у розмірі 2208 гривень 96 копійок, чим порушив вимоги ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):
Штраф вигляді 850 (вісімсот п'ятдесят) грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Гадинківська сільська рада Гусятинського району; голова
Статті кодексів:
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:
2012-06-22
Склад корупційного правопорушення:
Привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення):
На підставі ч.4 ст. 70, ст. 72 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання, що призначено за даним вироком, більш суворим, що призначено за вироком Гусятинського районного суду від 23 березня 2012 року, визначити Грибу М.О. остаточне покарання у виді 3 (трьох) років 6 (шести) місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками строком на 2 (два) роки. Згідно ст. 75 КК України звільнити Гриба М.О. від відбування покарання, якщо він протягом 1 (одного) року 6 (шість) місяців іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. Відповідно до ч.3 ст. 76 КК України на засудженого покласти обов’язки повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.