Ігнатьєв Юрій Олександрович / Ihnatiev Yurii Oleksandrovych

 
Ім'я:Ігнатьєв Юрій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Департамент комунальної власності Одеської міської ради; заступник начальника відділу судової роботи юридичного управління
Статті кодексів:КК України: 27 5 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 368-2. Незаконне збагачення
Дата судового рішення:2012-11-14
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань використання посадовою особою свого службового становища, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі інтересам громадян, і пособництво в одержанні посадовою особою неправомірної вигоди в значному розмірі, при відсутності ознак хабарництва.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням остаточно визначити Ігнатьєву Юрію Олександровичу покарання у вигляді 1 (одного) року й 6 (шести) місяців обмеження волі, з позбавленням права займати посади пов'язані зі здійсненням функцій представництва влади строком на 1 (один) рік, зі штрафом 8500 (вісім тисяч п'ятсот) гривень. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити Ігнатьєва Юрія Олександровича, від відбування основного покарання з випробним терміном на 1 (один) рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок