Ілащук Віктор Миколайович / Ilashchuk Viktor Mykolaiovych

 
Ім'я:Ілащук Віктор Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Рухотинське лісництво ДП «Хотинський лісгосп»; майстер лісу.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2012-03-22
Склад корупційного правопорушення:Ілащук В.М., як посадова особа державної лісової охорони з 02.08.2010 року по 27.09.2011 року працював майстром лісу Рухотинського лісництва ДП «Хотинський лісгосп», а з 27.09.2011 р. по теперішній час працює лісником вказаного лісництва. Одночасно, Ілащук В.М., будучи суб»єктом підприємницької діяльності (з 20.11.2006 р.) на умовах договору підряду № 34 від 16.02.2011 р. виконував роботи по розробці поступових рубок кінцевого прийому в Рухотинському лісництві ДП «Хотинський лісгосп» загальною вартістю 411287 гривень 80 копійок і отримував від вказаної діяльності прибуток. Розрахунок за виконані роботи здійснювався деревиною. Зокрема, згідно видаткового касового ордеру № 003825 від 01.09.2011 р. за квазані послуги приватний підприємець Ілащук В.М. отримав 10000 (десять тисяч) гривень.
Вид покарання (стягнення):Адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-4 ч. 1 КУпАП і та накласти на нього стягнення у вигляді сплати штрафу в розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок