Ілів Зоряна Василівна / Iliv Zoriana Vasylivna

 
Ім'я:Ілів Зоряна Василівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ЄРЦ м. Івано-Франківська; майстр аварійної дільниці
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-04-10
Склад корупційного правопорушення:У суд надійшла адміністративна справа відносно Ілів З.В. про притягнення її до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-2 КУпАП. У протоколі про адміністративне правопорушення від 28.03.2012 року зазначено, що Ілів З.В. працюючи на посаді в.о. головного інженера ЖЕО №7, являючись службовою особою наділеною організаційно-розпорядчими обов'язками, у відповідності до п.3 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушила обмеження передбачені ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, здійснюючи нагляд та контроль за виконанням Мартинюком Т.М., засудженого та направленого на виконання громадських робіт в ЖЕО №7, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, на початку грудня 2011 року одержала 1000 гривень від останнього за сприяння в ухиленні від відбування покарання у вигляді громадських робіт та внесення недостовірних відомостей в табель виходу на роботу в листопаді 2011 року.
Вид покарання (стягнення):Ілів Зоряну Василівну визнати винною у скоєнні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на неї штраф у розмірі 1000 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру - 1000 гривень

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок