Інгліс Сергій Федорович / Inhlis Serhii Fedorovych

 
Ім'я:Інгліс Сергій Федорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Високопільського району, підпорядковане УДАІ УМВС України в Херсонській області; інспектор
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-04-20
Склад корупційного правопорушення:діючи з корисливих мотивів, переслідуючи мету незаконного збагачення за попередньою змовою з інспектором групи дорожньо-патрульної служби відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Високопільського району УДАІ УМВС України в Херсонській області старшим сержантом міліції Кравченко Олексієм Григоровичем, який також є представником влади та службовою особою правоохоронних органів, групою осіб, використовуючи надані їм владні повноваження та своє службове становище працівників ВДАІ, вимагали у Трегубенко Р.О. за повернення йому посвідчення водія, що входило в їх обов’язки, хабар у сумі 500 гривень.
Вид покарання (стягнення):Інгліс Сергія Федоровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (в редакції Закону, що діяв до 01.07.11 року) , і призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років, з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на строк 3 (три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок