Ісакова Галина Михайлівна / Isakova Halyna Mykhailivna

 
Ім'я:Ісакова Галина Михайлівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:голова Наддніпрянської селищної ради м. Херсона
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2013-06-04
Склад корупційного правопорушення:Порушення обмежень щодо використання службового становища
Вид покарання (стягнення):Ісакову Галину Михайлівну визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-2 КУпАП, і накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в сумі 300,00 гривень в дохід держави.Апеляційний суд Херсонської області постановив: Відмовити адвокату Бережному В.М., який діє в інтересах Ісакової Г.М., в поновленні строку на оскарження постанови Дніпровського районного суду м. Херсона від 02 квітня 2013 року по справі про адміністративне правопорушення щодо Ісакової Галини Михайлівни.Апеляційну скаргу адвоката Бережного В.М. в інтересах Ісакової Г.М. на постанову Дніпровського районного суду м. Херсона від 02.04.2013 року по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 172-2 КУпАП щодо Ісакової Галини Михайлівни залишити без розгляду і повернути апелянту.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок