Іщенко Олег Анатолійович / Ishchenko Oleh Anatoliiovych

 
Ім'я:Іщенко Олег Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:КП «Відродження»; директор
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-7. Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів
Дата судового рішення:2012-05-15
Номер судового рішення:
209/1599/12
Склад корупційного правопорушення:Іщенко О.А., займаючи посаду директора КП «Відродження»Козятинської міської ради Вінницької області, володіючи нормативно-правовою базою, що регламентує засади діяльності посадових осіб юридичних осіб публічного права, які не зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», але одержують заробітну плату за рахунок місцевого бюджету у сфері житлово-комунального обслуговування Козятинської міської ради, в порушення вимог п. 1 ч. 1 ст. 9 та ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»та ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, не повідомив безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.
Вид покарання (стягнення):Іщенка Олега Анатолійовича визнати винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 - 7 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу, в розмірі - 170 (сто сімдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок