Іваніцький Ігор Іванович / Ivanitskyi Ihor Ivanovych

 
Ім'я:Іваніцький Ігор Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:СО «Жмеринські ЕМ» ВАТ «АК Вінницяобленерго»; майстер по заміні приладів обліку
Статті кодексів:КК України: 191 5 ч.2 ст.27 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-02-02
Номер судового рішення:
1-136/11
Склад корупційного правопорушення:Вчинив співвиконавство в розтраті та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинену повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; співвиконавство в службовому підробленні, тобто внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):За ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і остаточно призначити покарання Іваніцькому Ігорю Івановичу у виді сім років вісім місяців позбавленя волі з конфіскацією всього майна, яке є власністю засудженого, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із фінансово-господарською діяльністю строком на три роки

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок