Кобаль Михайло Іванович / Kobal Mykhailo Ivanovych

 
Ім'я:Кобаль Михайло Іванович
Посада:Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
Дата народження:21.11.1963
Місце народження:с. Завидово Мукачівського району Закарпатської області
Біографія, інші відомості:1995-1999 р. — навчання у Харківському університеті внутрішніх справ. Після навчання був направлений на роботу слідчим Мукачівського РВ УМВС у Закарпатській області, де пропрацював до серпня 2002 р., звідки звільнився через вступ слухачем на факультет підготовки професійних суддів Харківської національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. Закінчив його 2003 р.
2004 р. — державний виконавець відділу ДВС Кіровського міського управління юстиції. У листопаді 2004 р. — призначений на посаду судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області.
2012 р. — обраний суддею Севастопольського апеляційного адміністративного суду.
2014 р. — переведений до Київського апеляційного адміністративного суду.
2019 р. — зарахований до штату Шостого апеляційного адміністративного суду на підставі рішення ВРП від 9 липня 2019 р.
У 2019 р. подавав документи як кандидат до Вищої ради правосуддя за квотою президента. Увійшов до фінального списку, але призначення не отримав.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок