Кулибаба Василь Іванович / Kulybaba Vasyl Ivanovych

 
Ім'я:Кулибаба Василь Іванович
Посада:Завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держземагентства у Жашківському районі
Відзнаки:Хабар
Статус:Звільнено
Дата народження:09.01.1979
Місце народження:с. Баштечки Жашківського району Черкаської області
Біографія, інші відомості:1996—1999: ДГУВД, Днепропетровский государственный университет внутренних дел (бывш. ДССШМ МВД СССР, ДУМ МВД Украины, ЮА МВД Украины, ВШ МВД).
Наказом начальника відділу Держземагенства у Жашківському районі Черкаської області № 4 від 25.02.2013 призначений на посаду завідувача сектору землеустрою та ринку земель відділу Держземагенства у Жашківському районі Черкаської області.
Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо посадовця одного із районних відділів Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, який у квітні 2015 року одержав від фізичної особи неправомірну вигоду в сумі 3 тисячі доларів США за швидкий та безперешкодний розгляд документів з приводу оренди земельної ділянки.
Вироком суду посадовця визнано винним у вчиненні тяжкого корупційного злочину та засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки.
На цей час вирок суду не вступив в законну силу.
03.08.2016, Прес-служба прокуратури Черкаської області
Згідно обвинувального акту, ОСОБА_4 [Кулибаба Василь Іванович], перебуваючи на посаді завідувача сектору землеустрою та ринку земель відділу Держземагенства у Жашківському районі Черкаської області, використовуючи надане йому службове становище, 20.01.2015 року, знаходячись у приміщенні відділу Держземагенства у Жашківському районі Черкаської області за адресою: Черкаська область, м. Жашків, вул.. Чапаєва, 16, запевнив ОСОБА_5 у необхідності передачі останнім йому неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів в сумі 12 тисяч доларів США, ща станом на день вчинення злочину згідно з офіційним курсом Національного банку України становило 189 240 грн., за погодження відділом Держземагенства у Жашківському районі Черкаської області висновку про можливість відведення земельної ділянки площею 30,5003 га, що розташована на території Шуляківської сільської ради Жашківського району Черкаської області, ОСОБА_5 на умовах оренди та в подальшому отримав згоду ОСОБА_5 на передачу вказаних грошових коштів, тим самим прийняв пропозицію про одержання неправомірної вимоги у вигляді грошових коштів у великому розмірі.
ОСОБА_4 визнати невинуватим у вчиненні кримінального правоворушенння (злочину), передбаченого ч.3 ст.368 КК України, та в цій частині виправдати.
Визнати винним ОСОБА_4 [Кулибаба Василь Іванович] в скоєнні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.2 ст.15, ч.3 ст.368 КК України, та призначити йому покарання у вияді 05 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади з виконання організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 03 (три) роки, з конфіскацією належного йому майна.
Строк відбування покарання ОСОБА_4 з моменту фатичного затримання після вступу вироку в законну силу.
Міру запобіжного заходу ОСОБА_4 до вступу вироку в законну силу залишити попередню у вигляді застави.
Заставу в сумі 97440 (дев'яносто сім тисяч чотириста сорок) грн після всутупу вироку в законну силу повернути ОСОБА_14.
Стягнути із ОСОБА_4 на користь держави судові витрати за проведення експертних досліджень, а саме: за проведення судово- хімічної експертизи в сумі 553 грн.98 коп.; за проведення судово-технічної експертизи в сумі 245 грн.52 коп.; за проведення судово-почеркознавчої експертизи в сумі 768 грн.00 коп., які підлягають перерахуванню на рахунок: Отримувач УК у м.Черкасах/Черкаси/24060300; код отримувача: 38031150; р/рахунок: 31116115700002; банк: ГУДКСУ у Черкаській області, МФО: 854018.
Зарахувати до призначеного покарання строк перебування ОСОБА_4 під вартою з 03 квітня 2015 року по 06 квітня 2015 року.
02.08.2016, Жашківський районний суд Черкаської області
Зв'язки:Кулибаба Інна Іванівна - дружина
Контакти:
Посилання:http://chk.gp.gov.ua http://archive.is
http://reyestr.court.gov.ua http://archive.is
http://reyestr.court.gov.ua http://archive.is
http://reyestr.court.gov.ua http://archive.is
http://reyestr.court.gov.ua http://archive.is
http://reyestr.court.gov.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок