Лутковська Валерія Володимирівна / Lutkovska Valeriia Volodymyrivna

 

Ім'я:Лутковська Валерія Володимирівна
Посада:Уповноважений Верховної Ради України з прав людини
Статус:Звільнено
Партія:Кандидатуру Лутковської у 2012 р. висунула провладна більшість
Дата народження:20.01.1972
Біографія, інші відомості:Народилась 20 січня 1972 у місті Києві, українка.

Закінчила філологічний факультет Київського університету (1993), спеціальність — російська філологія. У 1996–1999 навчалася в Національній академії внутрішніх справ, за спеціальністю юрист.

Володіє англійською та німецькою мовами.

З 08.1994 по 08.1995 рік – учитель німецької, російської мов і зарубіжної літератури середньої школи № 149 міста Києва.
З 08.1995 по 10.1996 рік – головний консультант, консультант I категорії управління міжнародно-правового співробітництва Міністерства юстиції України.
З 10.1996 по 10.1997 рік – заступник начальника управління міжнародних зв'язків Міністерства України у справах сім'ї та молоді.
З 10.1997 по 09.2003 рік – заступник начальника управління міжнародно-правової допомоги та співпраці Департаменту міжнародно-правової діяльності, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та правової допомоги, перший заступник директора департаменту міжнародного права, заступник директора, директор Національного бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини, Уповноважений у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини Міністерства юстиції України.
вересень 2003 — жовтень 2005 — заступник Міністра юстиції України.
листопад 2004 — грудень 2005 — уповноважена у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини.
2000–2006 — партнер юридичної фірми «Лавринович і партнери».
листопад 2006 — січень 2011 — заступник Міністра юстиції України.

24 квітня 2012 року обрана з другої спроби Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини. Кандидатуру Лутковської висунула провладна більшість. За словами члена лічильної комісії парламенту, депутата від фракції Партії регіонів Ярослава Сухого, її підтримали 252 депутати при 226 мінімально необхідних. Опозиція заявила, що не висуватиме свого кандидата, у такий спосіб протестуючи проти ігнорування її кандидатів з боку влади. Таким чином, Валерія Лутковська була єдиним кандидатом на цю посаду.

27 квітня 2012 року о 16:00 відкрилося позачергове пленарне засідання Верховної Ради України, яке було скликане на вимогу провладних депутатів, під приводом розслідування вибухів у Дніпропетровську. На цьому засіданні Валерія Лутковська склала присягу уповноваженого з прав людини, під вигуки «Ганьба» опозиційних депутатів, які продовжували блокувати трибуну через побиття Юлії Тимошенко в Качанівській колонії Харкова, а також голосами 264 карток було звільнено з посади уповноваженого з прав людини Ніну Карпачову. 5 травня 2012 колишній омбудсмен Ніна Карпачова заявила, що офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини в суботу вранці обшукали представники СБУ.

Державний службовець 4-го рангу (листопад 2003), 3-го рангу (грудень 2006).
Доходи за 2014 р.:279 360.85 грн.
Доходи членів сім'ї за 2014 р.:
Посилання:https://uk.wikipedia.org http://archive.is
http://www.ombudsman.gov.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок