Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
Державної інспекції захисту рослин Миколаївської області; начальник
Статті кодексів:
КК України: Частина 2 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; КК України: Стаття 368-2. Незаконне збагачення
Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; Незаконне збагачення
Вид покарання (стягнення):
визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 1 ст. 368-2 КК України, та призначити йому покарання: за ч. 2 ст. 191 КК України у вигляді 2 /двох/ років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади строком на 2 /два/ роки; за ч. 2 ст. 368-2 КК України у вигляді 2 /двох/ років обмеження волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади строком на 3 /три/ роки.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.