Мазуренко Іван Борисович / Mazurenko Ivan Borysovych

 
Ім'я:Мазуренко Іван Борисович
Посада:Заступник директора Черкаської регіональної філії ДП "Центр ДЗК"
Відзнаки:Хабар
Статус:Звільнено
Дата народження:05.10.1963
Біографія, інші відомості:Уродженець с.Новоселиця Катеринопільського району Черкаської області.

8 грудня 2015 р. Мазуренко І. Б. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Ухвалою суду від 10.12.2015 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави на суму 964 600 грн.

З ухвали Придніпровського районного суду м.Черкаси від 28 січня 2016 року:

[ОСОБА_2 - Мазуренко Іван Борисович]

СУ ГУНП в Черкаській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42015250000000055 від 02.02.2015, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.27, ч.3 ст. 369; ч.3 ст.368-4 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_2, діючи умисно, з початку лютого 2015 року по 27.10.2015 під час особистих зустрічей із ОСОБА_3, який представляє за довіреністю інтереси ТОВ «Орадівка», що відбувалися поблизу приміщення ГУ Держгеокадастру в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 131, підбурював останнього шляхом схиляння до надання неправомірної вигоди в сумі 54 000 (п'ятдесят чотири тисячі) доларів США службовій особі, яка займає відповідальне становище, - виконувачу обов'язків начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області [Мірзоєв Азер Аліага огли на той час] за внесення змін до договору оренди земельних ділянок, які орендуються ТОВ «Орадівка» загальною площею 271,7275 га і знаходяться в адміністративних межах Орадівської сільської ради Христинівського району Черкаської області, в частині продовження терміну дії договору до 10 років, запевняючи, що лише таким способом можливо отримати вказані документи.

Крім того, встановлено, що ОСОБА_2, перебуваючи на посаді заступника директора Черкаської регіональної філії Центру Державного земельного кадастру - начальника управління Державного земельного кадастру та, відповідно до вимог Закону України „Про Державний земельний кадастр" від 07.07.2011 № 3613-VI і Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1051 від 17.10.2012, являючись особою, яка провадить професійну діяльність, пов'язану з наданням публічних послуг, маючи доступ до Державного земельного кадастру та повноважень Державного кадастрового реєстратора, діючи умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, 27.10.2015 приблизно об 11 годині під час особистої зустрічі із ОСОБА_3, який представляє за довіреністю інтереси ТОВ «Орадівка», поблизу приміщення ГУ Держгеокадастру в Черкаській області, розташованого за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 131, прийняв обіцянку від останнього одержання неправомірної вигоди для себе в сумі 1500 доларів США, що станом на 27.10.2015, згідно з офіційним курсом валют Національного банку України еквівалентно 34358 (тридцять чотири тисячі триста п'ятдесят вісім) грн. 84 копійок, за виготовлення витягів з Державного земельного кадастру на земельні ділянки, які орендує ТОВ «Орадівка» в адміністративних межах Орадівської сільської ради Христинівського району Черкаської області, які в подальшому будуть необхідні ОСОБА_3 для звернення до ГУ Держгеокадастру в Черкаській області із заявою щодо продовження терміну дії вказаного вище договору оренди на строк до 10 років.

За даними фактами ОСОБА_2 16.01.2016 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.27, ч.3 ст.369, ч.3 ст.368-4 КК України.

Санкцією статті 369 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої, у зв'язку з чим є достатні підстави звернутися до суду з клопотанням про накладення арешту на майно, яке перебуває у приватній власності підозрюваного ОСОБА_2, а саме - транспортні засоби: HYUNDAI TUCSON, 2008 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_1; KIA RIO 1591, 2013 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2; земельні ділянки - кадастровий номер НОМЕР_3 в межах Новоселицької сільської ради Катеринопільського району Черкаської області, площею 2,84 га (державний акт про право власності на земельну ділянку НОМЕР_4 від 01.06.2004); кадастровий номер НОМЕР_5 за адресою: АДРЕСА_1, площею 0,149 га (державний акт про право власності на земельну ділянку НОМЕР_6 від 30.12.2003); кадастровий номер НОМЕР_7 за адресою: АДРЕСА_1/1, площею 0,1565 га (державний акт про право власності на земельну ділянку НОМЕР_8 від 30.12.2003); кадастровий номер НОМЕР_9 за адресою: АДРЕСА_2 (державний акт про право власності на земельну ділянку НОМЕР_10 від 2006) з метою забезпечення можливої конфіскації майна.
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Черкаська регіональна філія Центру державного земельного кадастру – начальника управління Державного земельного кадастру; заступник директора
Статті кодексів:ККУ, Стаття 368-4. Підкуп особи, яка надає публічні послуги
Дата судового рішення:2017-05-15
Номер судового рішення:66472782
Склад корупційного правопорушення:Підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища; Прийняття обіцянки особою, що провадить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто обіцяє таку вигоду, чи в інтересах третьої особи.
Посилання:http://ckrf.ck.ua http://archive.is
http://dzk.gov.ua http://archive.is
http://reyestr.court.gov.ua
http://reyestr.court.gov.ua
http://reyestr.court.gov.ua
http://kropyva.ck.ua http://archive.is
http://dzk.ck.ua

Відгуки, коментарі (1)

Ви переглядаєте: Мазуренко Іван Борисович
Сортування
1/5 (1)
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Александр Ефимов
За непідтвердженою поки що інформацією, звільнення відбулося заднім числом. Причина усунення керівника черкаського Держгеокадастру - хабар у розмірі 1 236 918 грн. за видачу дозвільних документів щодо оренди землі, "збитий" заступником начальника ДП Центр Державного земельного кадастру [Мазуренко Іван Борисович], що безпосередньо підпорядковується начальнику Головного управління Держгеокадастру за продовження терміну оренди 70 га землі в Христинівському районі. Узятий під час отримання хабара працівник зізнався у скоєному та розкрив увесь корпупційний ланцюжок - кому й скільки грошей мало передаватися в Черкасах та Києві.

http://dzk.ck.ua/?i=2
2nd March 2016 3:14pm

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок