Миненко Володимир Борисович / Mynenko Volodymyr Borysovych

 
Ім'я:Миненко Володимир Борисович
Посада:Директор Черкаської регіональної філії ДП "Центр Державного земельного кадастру"
Відзнаки:Вчинення корупційних правопорушень
Статус:Звільнено
Партія:Був членом Партії Регіонів. На місцевих виборах 2015 року в Канівську районну раду балотувався від партії "УКРОП"
Дата народження:05.01.1967
Біографія, інші відомості:
Біографічну довідку та копію декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за інфозапитом не надав.
Притягувався до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень згідно відомостей з "Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення".
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Канівський районний відділ земельних ресурсів; начальник
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-04-05
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем; Службове підроблення.
Вид покарання (стягнення):Визнати Миненка Володимира Борисовича винним у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст.28, ч.2 ст. 364 та ч.2 ст.28, ч.2 ст. 366 КК України. Призначити Миненку Володимиру Борисовичу покарання: - за ч.2 ст.28, ч. 2 ст. 366 КК України – у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавлення права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування строком на 1 рік. На підставі ст. 49 КК України звільнити Миненка В.Б. від призначеного покарання за ч.2 ст. 366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності притягнення особи до кримінальної відповідальності. - за ч.2 ст.28, ч.2 ст. 364 КК України – у виді позбавлення волі строком на 3 (три) років 6 місяців з позбавлення права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування строком на 1 рік; На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Миненка Володимира Борисовича від призначеного судом основного покарання, встановивши відносно нього іспитовий строк терміном на 1 (один) рік.
Контакти:
(0472) 63-34-83
Посилання:http://dzk.gov.ua http://archive.is
http://www.cvk.gov.ua http://archive.is
http://www.cvk.gov.ua http://archive.is
http://deputat.ck.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі (2)

Ви переглядаєте: Миненко Володимир Борисович
Сортування
1/5 (2)
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Александр Ефимов
Екс-начальника Канівського районного відділу земельних ресурсів взяли під домашній арешт

Колишньому начальнику Канівського районного відділу земельних ресурсів Володимиру Миненку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, а суд задовольнив клопотання слідчого про обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком на 60 днів.

Про це йдеться у матеріалах Єдиного реєстру судових рішень, інформує «Kanos».

Зокрема, в реєстрі значиться два клопотання слідчого в особливо важливих справах СВ прокуратури Черкаської області в яких він просить суд відсторонити Миненка від посади директора Черкаської регіональної філії центру ДЗК, яку він займає нині та обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього. Стосовно першого, то суд відхилив дане клопотання, а по другому - прийняв ствердне рішення. Крім того, в аргументаційній частині детально йдеться про те, що ж саме інкримінують екс-начальнику Канівського відділу земельних ресурсів.

Так, згідно зібраної доказової бази слідчим, в лютому 2005 року Миненко, у робочий час, використовуючи свої владні повноваження, всупереч інтересам служби, без зміни цільового призначення та завідомо знаючи, що землевпорядна документація щодо відведення у власність 46-ти громадянам земельних ділянок в адміністративних межах Бобрицької сільської ради Канівського району Черкаської області не розроблялася, відповідно не погоджувалася з органом по земельних ресурсах, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, органами архітектури і охорони культурної спадщини, а також органом з питань лісового господарства, не проходила державну експертизу землевпорядної документації і не подавалася на розгляд та затвердження до Канівської районної державної адміністрації, підготував проект розпорядження Канівської РДА № 34 від 3 лютого 2005 року і подав його на підпис посадовим особам Канівської РДА, після чого особисто підписав державні акти на право власності на земельні ділянки загальною площею 67,0427 га.

Внаслідок таких дій чиновника, на думку слідчого було здійснене порушення ст. 20, 57, 118, 186 Земельного кодексу України, Лісового кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації» та інших норм діючого законодавства, а із державної власності незаконно вибули земельні ділянки загальною вартістю 25317702,40 грн.

По факту виявленої інформації, 20 липня 2016 року екс-керівнику Канівського районного відділу земельних ресурсів було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

22 липня Придніпровський районний суд м.Черкаси виніс ухвалу задовольнити клопотання слідчого про обрання Миненку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком на 60 днів, тобто до 19 вересня 2016 року включно.
27th July 2016 10:48pm
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Ольга Щапина (Канівський район)
Миненко В.Б. на сьогоднішній день продовжує грабувати нашу країну, працюючи нач. відділу зем.ресурсів в Ліплявській ОТГ. Думаю, що і на новому робочому місці він продовжує свою незаконну діяльність. Нашим правоохоронним органам потрібно дуже ретельно зайнятись діяльністю Миненка В.Б.
17th March 2020 10:17am

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок