Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
ДВК № 530697 одномандатного виборчого округу № 151; голова дільничної виборчої комісії
Статті кодексів:
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Службове підроблення, вчинене шляхом складання завідомо неправдивих документів; розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст.75 Кримінального кодексу України звільнити Носко Наталію Миколаївну від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком один рік, якщо вона протягом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов'язки. На підставі ст.76 Кримінального кодексу України покласти на Носко Наталію Миколаївну обов’язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця роботи та проживання.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.