Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
замісник голови правління по питанням маркетингу та розвитку кредитної спілки «Надія»
Статті кодексів:
КК України: Стаття 366. Службове підроблення; КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:
2013-01-18
Склад корупційного правопорушення:
Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисних мотивів використання службовою особою службового становища, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, яке виразилося в складанні службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу та внесення до нього завідомо неправдивих відомостей, що спричинили тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):
На підставі ст. 70 ч.1,2,3 КК України остаточно призначити Овчару С.П. покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно- господарськими функціями на 2 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Овчара С.П. від відбуття основного покарання із випробуванням строком на два роки.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.