Рабцун Володимир Васильович / Rabtsun Volodymyr Vasylovych

 
Ім'я:Рабцун Володимир Васильович
Посада:Голова Княжиківської сільської ради Монастирищенського району
Відзнаки:Реальний конфлікт інтересів
Партія:Був членом Партії регіонів
Дата народження:01.05.1965
Біографія, інші відомості:Громадянин України, народився 01.05.1965 р., освіта вища, безпартійний, Сільська рада, Голова села, місце проживання: с.Княжики.

12 січня 2016 року ОСОБА_2 [Рабцун Володимир Васильович], будучи сільським головою с.Княжики Монастирищенського району Черкаської області, не винісши питання передачі земельної ділянки в користування на розгляд сесії сільської ради та не повідомивши сесію сільської ради про реальний конфлікт інтересів, самостійно, на власний розсуд, уклав договір оренди земельної ділянки історико-культурного призначення площею 25 га, яка розташована в адміністративних межах Княжиківської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області, з ОСОБА_3, яка є його дружиною та між ними 25.09.1987 року укладено шлюб, чим порушив п.2 ч.1 ст.28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-7 КУпАП.
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Княжиківська сільська рада Монастирищенського району Черкаської області; сільський голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-7. Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ( в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014)
Дата судового рішення:2016-06-01
Номер судового рішення:
702/602/16–п
Склад корупційного правопорушення:Неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку у неї реального конфлікту інтересів.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 (ста) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 (одну тисячу сімсот) гривень.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Княжиківська сільська рада Монастирищенського району Черкаської області; сільський голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-7. Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ( в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014)
Дата судового рішення:2016-06-01
Номер судового рішення:58021960
Склад корупційного правопорушення:Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Вид покарання (стягнення):адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 (ста) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 (одну тисячу сімсот) гривень.
Контакти:
тел. ради: (04746) 97-5-38
Посилання:http://procherk.info
http://reyestr.court.gov.ua http://archive.is
http://w1.c1.rada.gov.ua http://archive.is
http://www.cvk.gov.ua http://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок