Шестаков Сергій Михайлович / Shestakov Serhii Mykhailovych

 
Ім'я:Шестаков Сергій Михайлович
Посада:Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру (Держземагентства) у Черкаській області
Статус:Звільнено
Дата народження:17.04.1985
Біографія, інші відомості:Народився 17 квітня 1985 року в Черкасах. 2002 року вступив до Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. Закінчивши вищий навчальний заклад 2007 року, здобув вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацію – юрист – спеціаліст. 2010 року в Харківському національному економічному університеті отримав спеціальність «Оподаткування» та кваліфікацію – магістр з оподаткування. Трудову діяльність розпочав 2007 року. З цього часу до 2011 року працював на посадах помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси та прокурора м. Черкаси. З 2011 р. по 2012 р. працював в апараті прокуратури Черкаської області, де обіймав посади прокурора відділу та помічника прокурора області з питань захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин. У період із 2012 р. по 2015 р. – начальник відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Черкаської області. У лютому 2015 року був призначений заступником начальника відділу організації представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Черкаської області, а потім – начальником цього відділу. Із серпня 2015 року – перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.
Контакти:
телефон приймальні: (0472)36-07-32
Посилання:http://www.dkz.ck.ua https://archive.is
http://www.dkz.ck.ua https://archive.is

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2024


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. У разі неможливості завантажити сторінку авторизації використовуйте VPN (наприклад, вбудований у браузер Opera). Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Усі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок