Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:
ТОВ «Іванківський рибгосп» та ДП «Центр організації технічного та інформаційного забезпечення»; директор, провідний спеціаліст державного підприємства - головний інженер по роботі із самоселами
Статті кодексів:
ККУ, Стаття 369. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі (в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014)
Надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того хто надає таку вигоду, дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті
Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл. Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.